Yurt Takip
Yurt Takip'e Neden İhtiyaç Duyarsınız?

Yönetici için Yurt Takip

İşletmenin tüm detaylarına filtreleme ve raporlama yardımıyla kolay erişim sağlanır.

Bilgilere Kolay Erişim

Bilgilere Kolay Erişim

Genel bir yönetici özetine veya işletmenin tüm detaylarına tek bir ekran ile ihtiyaca uygun dizayn, filtreleme ve raporlama yardımıyla kolay erişim sağlanır.

Verimlilik

Verimlilik

Personelden daha fazla verim, yönetim eforunun azalması, personel değişikliklerinden asgari düzeyde etkilenilir.

Maliyet Tasarrufu

Maliyet Tasarrufu

İşgücü, sunucu ve yedekleme üniteleri, verileri korumak için alınan yüksek maliyetli program ve cihaz tasarrufu getirir.

Zincir İşletmeler için Yönetim

Zincir İşletmeler için Yönetim

Birden fazla işletme tek bir merkezden kolayca devreye alınabilir, kontrol ve takip edilebilir, kıyaslanabilir. Bu sayede işlerin daha düzenli, denetime açık ve şeffaf bir şekilde yapılması sağlanabilir.

Detaylı Yetkilendirme

Detaylı Yetkilendirme

Kullanıcılar, işlem yetkisi ve izin verilmiş modülleri görebilir. Veri tabanındaki kritik önem taşıyan bilgileri değiştirebilir, geçmişe dönük düzeltip silebilir.

Veri Güvenliği

Veri Güvenliği

Veriler, lisanslı veri parklarında, çifte güvenlik amacı ile periyodik olarak yedeklenerek üst düzey şifreleme sistemiyle saklanır. Bilgisayar bozulsa, virüs girse de veriler ve tesisin günlük operasyonu etkilenmez.

İşlem Geçmişi

İşlem Geçmişi

Her türlü işlem, sistem tarafından anında kayıt altına alınır. İhtiyaç durumunda hareketler dökümü yardımıyla geçmişte yapılan tüm işlemler kullanıcı bazında görüntülenebilir.

Verilerinizin Sahibi Her Zaman Sizsiniz!

Verilerinizin Sahibi Her Zaman Sizsiniz!

Üyeliğin herhangi bir nedenle sona ermesi durumunda tüm veriler işletmeye iade veya sadece okuma yetkisi ile görüntüleyebilir.